Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim

728*90 geçiş

Alışveriş Oyunları

Harcadıkça Eğleneceğiniz Alışveriş Oyunları

İnternette bulunan oyunlar sayesinde eğlenmek için başka arayışlara ihtiyaç duymuyoruz. Online oyunlarla istediğimiz her oyunu kolaylıkla bulabiliyor ve ücretsiz bir şekilde oynayabiliriz. Çocukların büyük bir tutku ve heyecanla oynadıkları oyun türleri arasında yer alan alışveriş oyunları daha çok kız çocuklarının hoşlandığı bir oyun kategorisidir.

Bu oyun kategorisinde yer alan penguen restorandı ile müşterileriniz ağırlıyor ve siparişleri en kısa zamanda yetiştirmeye çalışıyorsunuz ancak siparişi geç teslim ettiğiniz müşterileri kaçıyor. Diğer bir alışveriş oyunları arasında yer alan aynı zamanda da friv kategorisinde yer alan oyun ise moda giysi alışverişi, elbise alışverişi ve kıyafet satma alışverişidir.

Bunun gibi daha yüzlerce alışveriş oyunları ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bunun için seçtiğiniz oyunda oyun oyna butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Friv oyun türleri arasında yer alan bu oyunları oynarken olabildiğince çok satış yapmalı ya da çok şık kıyafetler almanız gerekiyor.

En Eğlenceli Alışveriş Oyunları

Alışveriş oyunlarıoyna kategorisinde yer alan oyunlar ile ticari zekanızı ve özellikleriniz keşfedebilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan alış veriş oyunları oynarken sizi eğlendiren ve yeteneklerinizi fark ettiren friv oyunları türündeki oyunları tercih etmelisiniz.

Sitemizde yer alan oyunların hepsi güncel olup sizlerin en çok sevdiği ve beğendiği oyunlar yer alıyor. Tamamı ücretsiz olan ve üyelik gerektirmeyen oyunlar ile istediğiniz her sitemizi ziyaret edip istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.


Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65