Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim

728*90 geçiş

Ameliyat Oyunları

Çocuk Doktorlara Ameliyat Oyunları

Her çocuğun hayalidir doktor olmak. Daha okula başlamadan ne olacaksın sorusuna verilen ilk cevap doktor olmaktır. Şimdi çocuklar büyümeden bile hemen doktor olabiliyor. İnternette bulunan ameliyat oyunları ile çocukları istedikleri doktorculuk oyun çeşitlerinden birini hemen oynayabilir. Ancak internette bulunan ameliyat oyunlarını çocuklar oynarken onları yanlış yönlendiren oyunları oynamamalı onlardan uzak durmalı.

Kötü yönlendiren oyunları oynanamamak için çürük diş çekme oyunları, plastik cerrahi ameliyat oyunları oynanabilir. Çürük diş çekme oyununda kliniğe gelen hastanın çürük dişlerini bulup çekiyorsunuz ama dikkat edin sağlam dişi çekmeyin yoksa oyun biter. Plastik cerrahi ameliyat oyunları oyna dediğiniz zamanda hastanın yüzüyle çok fazla oynarsanız yüzü patlar ve yine oyunu kaybedersiniz.

Ameliyat oyun oyna kategorisinde yer alan hangi oyunun oynarsanız oynayın hastalarınıza çok dikkat etmeli ve onlara yanlış müdahalede bulunmamalısınız.

Ameliyat Oyunları Nasıl Oynanır

Eğitici ve öğretici oyunlar olması nedeniyle aynı zamanda friv oyun türü olan ameliyat oyunlarıoynarken ekrana gelen metinlerle ve yönlendirme işaretleriyle hareket ediyorsunuz. Karşınıza gelen her uyarıya dikkat etmeli ve zaman kaybetmeden müdahale etmelisiniz.

Friv oyunları arasında en dikkat edilmesi gerek oyun olan ameliyat oyunları geleceğin doktorları için şimdiden bir antrenman niteliğinde.

rn

Kaliteli grafikleriyle, hızlı yüklenimiyle birlikte sitemizde bulunan tüm friv oyunlarını ve ameliyat oyunlarını tek tıkla oynayabilir ve isterseniz de tek bir tıklamayla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ameliyat oyunları oynarken de bunları sakın evde denemeyin!


Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65