Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim

728*90 geçiş

Ben 10 Oyunları

Ben 10 Olmadan Oyun Keyfi Olur Mu?

Televizyonda maceralarını beğenerek izlediğiniz sevimli kahramanınız bu oyun kategorisinde sizi kendi maceralarına ortak olmaya davet ediyor! Aslında davetten ziyade sizi yardıma çağırıyor demek daha doğru olacak! Çünkü bu yaramaz karakter başını derde sokmadan duramıyor! Sonra da oyun oyna diyerek eğlenmek isteyen cesur oyunculardan yardım istemekte çareyi buluyor.

Sıkı bir mücadele gerektiren bu friv oyunların size zamanı unutturacak kadar heyecanlı olduğunu da hatırlatmak isteriz. Yani eğer bu kategoride yer alan oyunları seçerseniz alıştığınız friv oyun eğlencesini unutun! Çok daha fazlasını, çok daha heyecanlı bir şekilde yaşayacaksınız. Bu arada oyunlar bir hayli cesaret de gerektiriyor, siz yeterince cesur musunuz?

Ben 10’un Başı Dertte, Yardıma İhtiyacı Var!

En sevdiğiniz friv oyunları en kolay şekilde ulaşmanız için çeşitli kategoriler altında topladık! Eğer bu sayfadaysanız sizin favoriniz ben 10 oyunlarıdır. Haksız da sayılmazsınız çünkü bu karakter kendisi gibi oyuncularına da macerayı sevdiriyor. Her ne kadar çoğu zaman siz olmadan içinde bulunduğu zor durumdan kurtulamıyor olsa da, sizin kadar cesur bir kahraman olduğunu da söylemek lazım!

Hemen şimdi ben 10 oyunları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Beğendiğiniz oyunun üzerine tıkladığınızda hemen açılacaktır. Klavyenizi ve farenizi kullanarak bu karakteri yönlendirebilirsiniz. Bir başka deyişle ben 10 oyunları oyna diyerek bu kahramanın serüvenlerini başarıyla tamamlamasını sağlayabilirsiniz. O’nu daha fazla bekletmeyin, size ihtiyacı var!


Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65