Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim


728*90 geçiş

Oyunlar

»

Friv Games

»

Elçilik Koruması

Elçilik Koruması oyunumuz friv games kategorisi içerisinden siz değerli oyuncularımız için özenle seçmiş olduğumuz oldukça güzel ve eğlenceli flash oyunlardan birtanesidir. Oyun içerisinde acil bir haber gelerek elçiliğe saldırı olacağı bildirilir, bunu duyan elçi acil bir şekilde bulunduğu binadan kaçırılır en gücendiği adamına da emir vererek gelecek olan tüm araçları ve düşmanları yok etmesi istenilerek istediği kadar yanına mühimmat bırakılır.

 

Verilen bir diğer emirde elçilik binasının saldırıya uğramasıyla beraber yıkılması halinde görev yerini terk ederek uzaklaşacak olan nişancımızı sizler kontrol edeceksiniz, nişancımız sizlerin kontrolünde bulunarak iyi bir savunma yapmalı gelecek olan tüm araç ve askerleri yok etmelidir. Gerek havadan gerek ise yerden gelecek tüm tehlikelere karşı koymalıdır. Sizler her etapta kazandığınız puanlar ile yeni silahlar alarak daha etkili bir savunma yapabilirsiniz.

 

Oyunumuzda dürbünü yaklaştırmak için Boşluk Tuşunu kullanabilir, mermi değiştirmek için R Tuşunu kullanabilir, ateş etmek için ise Mouse Sol Tuşunu kullanabilirsiniz. Elçilik Koruması Oyununda İyi Oyunlar Dileriz..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Elçilik Koruması benzeri oyunlar

Elçilik Koruması oyunu yorumları

Güvenlik kodu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/frivbiztr/public_html/np-game.php on line 146
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65