Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim


728*90 geçiş

Oyunlar

»

Macera Oyunları

»

Kahraman Dinazor

Kahraman Dinazor oyunumuz macera oyunlarımız arasından özenle siz değerli oyuncularımız için seçmiş olduğumuz en güzel flash oyunlardan birtanesidir. Bu oyunda sizler kahramanlık destanı yazan minik dinazorumuzun yardıma ihtiyacı var, sizler bu dinazora yardım ederek tüm görevlerini başarılı bir şekilde bitirmesini sağlamalısınız. Dinazor yumurtanın içerisinde tek başına kalarak annesi tarafından terk edilir, fakat zorunlu bir terkediş olan bu terketmenin geçerli sebebi ise uzaylılar tarafından annesi yok edilir.

 

Yumurtadan çıkarak herşeyin farkında olan minik dinazorumuz herşeyin farkında olarak var gücü ile düşmanlarına saldırmaya başlar. Oyunda uzaylılara karşı savaşacak olan bu dinazorumuzu hem korumalı hem de elindeki silah gücü ile düşmanlarına karşı koymasını sağlamalısınız. Bu sayede topladığınız vuruş gücü ile büyük bir dinazora dönüşerek daha etkili bir saldırı yapabilir düşmanlarınızı daha kısa sürede yok ederek başarıya ulaşabilirsiniz.

 

Oyunumuzda karakterinizi Klavyenizin Yön Tuşları yardımıyla kontrol edebilir, Mouse Sol Tuş yardımıyla ateş edebilirsiniz. Kahraman Dinazor Oyununda İyi Oyunlar Dileriz..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kahraman Dinazor benzeri oyunlar

Kahraman Dinazor oyunu yorumları

Güvenlik kodu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/frivbiztr/public_html/np-game.php on line 146
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65