Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim

728*90 geçiş

Kız Oyunları

En Eğlenceli Kız Oyunları Burada!

Kızların oynamaktan en çok hoşlandıkları oyun seçeneklerini tek bir sayfada topladık ve tüm oyuncuların beğenisine sunduk! Tamamı en beğenilen oyunların en yeni versiyonlarından oluşan bu seçeneklere sadece oyun oyna diyerek ulaşabilirsiniz. Üstelik tek tıkla oyuna başlayabiliyorsunuz.

Özellikle friv oyunlardan vazgeçemeyenler için hazırlanan en eğlenceli oyunlar, size zamanın nasıl geçtiğini dahi unutturacak! Gün içerisinde boş olduğunuz herhangi bir saatte, okul sonrasında ya da hafta sonlarında friv oyun eğlencesi ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Bu oyunlar farklı zorluk derecelerine sahip!

Kızların Renkli Dünyası Kız Oyunları Kategorisinde!

Eğer zor oyunlardan hoşlanıyorsanız friv oyunları arasında birbirinden zor olan trapları bulabilirsiniz. Ancak hangi oyunu seçerseniz seçin, özellikle kızların hoşlandığı aktivitelerden oluştuğundan emin olabilirsiniz. Beğeni almayan oyunlara bu kategoride yer yok! Çünkü bu oyunlar kız çocukların oynamaktan en çok hoşlandığı oyunlardır.

Makyaj yapma oyunlarından kıyafet seçme oyunlarına kadar ne ararsanız hepsini kız oyunları kategorisinde bulabilirsiniz. Ayrıca bebek bakımı yapabilir, bir sunucuyu yayına hazırlayabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında rengarenk balonları patlatarak puan kazanacağınız oyunlar da var! Kategoride sizi pek çok sürpriz de bekliyor.

rn

Hemen şimdi kız oyunları oyna diyerek eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Bilgisayarınızın klavyesi ve faresi oyunlardaki karakterleri yönlendirmeniz için yeterli olacaktır. Başka bir oyun konsolunu kullanmanıza hiç gerek yok! Doyasıya eğlenmeye hazır mısınız? O halde hemen beğendiğiniz bir oyunu seçin ve üzerine tıklayın, eğlence başlasın!


Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65