Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim


728*90 geçiş

Oyunlar

»

3D Oyunlar

»

Kızgın Büyükanne Kaçış 5

Kızgın Büyükanne Kaçış 5 oyunumuz bilindiği üzere oyun dünyasının sevilerek oynanan en değerli kahramanlarından birtanesi olan kızgın büyükannemiz ile eğlenceli bir göreve daha katılacaksınız. Bu görevde de her zaman ki gibi kaçacak olan büyükanne karakterimiz engellere takılmadan peşinden gelen tehlikeden kaçacaktır. Bu tehlikeye hiçbir şekilde yakalanmaması gereken karakterimizi korumalısınız.

 

Öncelikle kaçtığı binadan çıkar çıkmaz sizlerin kontrolüne verilen büyükanne karakterimiz başındaki bu büyük belayla birlikte bilinmez sokaklarda koşmaya başlıyor. Bu sokaklarda sizlerde engelleri aşmalı ve karşınıza gelebilecek her türlü tehlikeye karşı önceden hazır olarak ne yapmanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

 

Oyunumuzda büyükanne karakterimizi Klavyenizin W, A, S, D Tuşları yardımıyla kontrol edebilir, Yön Tuşları yardımıyla atlayıp zıplamasını sağlayabilirsiniz. Kızgın Büyükanne Kaçış 5 Oyununda İyi Oyunlar Dileriz..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kızgın Büyükanne Kaçış 5 benzeri oyunlar

Kızgın Büyükanne Kaçış 5 oyunu yorumları

Güvenlik kodu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/frivbiztr/public_html/np-game.php on line 146
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.

Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65