Friv

,

Oyun

,

Oyunlar

,

Friv Oyun

,

Friv Oyunları

Anasayfa

Friv Oyun

Friv Oyunları

Yeni Oyunlar

Popüler Oyunlar

Favorilerim

İletişim

728*90 geçiş

Temizlik Oyunları

En Sevilen Temizlik Oyunları

Online oyun dünyası oldukça farklı oyun türlerini bir arada bulunduruyor. Oyun türleri arasında flash friv oyunları, eğitici ve öğretici özellikleri ile dikkat çekerken çocukların hayal dünyasını zenginleştiren ve çeşitli becerilerini geliştiren oyun kategorileri arasında en çok oynanan oyunlar temizlik oyunları kategorisinde yer alıyor. Temizlik bilincini ve doğru temizliğin nasıl yapılması gerektiği konusunda oldukça öğretici olan bu oyunlar birbirinden keyifli çeşitleriyle sizlere sunuluyor.

rn

Temizlik Oyunları Kategorisinde Bulunan Oyunlar Nasıl Oynanır?

Bu kategoride cilt ve vücut temizliği, çamaşır, ev, çevre temizliği, gibi oyunlar bulunuyor.  Bu oyunlar mause yardımıyla kolaylıkla oynanıyor. Çevre ve mekân temizlik oyunları;  etraftaki dağınıklığın toplanarak nesnelerin ait oldukları yerlere yerleştirilmesi şeklinde oynanıyor. Bu tür oyunlarda genellikle belirli bir süre verilerek bu süre içerisinde mekânın temizlenmesi isteniyor.

Cilt ve vücut temizliği oyunlarında ise sırasıyla temizlik ve bakım ürünleri yine mause yardımıyla uygulanıyor. Oyunlarda yer alan görseller ve animasyonlarla oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz.

İnternette Oyun Oynarken Kategorilere Nasıl Ulaşılır?

rn

İnternet üzerinde oyun oyna, aramasında çıkan sonuçlar içerisinden friv.biz adresinde ulaşacağınız sitede, herkesin kolaylıkla kullanabilmesi için friv, friv oyunları, çiftlik oyunları gibi kategoriler ekranın solunda sıralanmaktadır.

Bu siteye gelerek birbirinden zevkli temizlik oyunlarını oynamak için temizlik oyunları oyna kategorisine soldaki menülerden ulaşarak burada yer alan birbirinden güzel oyunlar arasından seçim yapabilirsiniz.


Warning: preg_match(): Empty regular expression in /home/frivbiztr/public_html/Theme/OyunOyna/theme.footer.php on line 65