Friv Oyun – En güzel friv oyunları burada oynanır. Gameplays 288

You are playing Street Fighter 2

Ryu, dünyanın en büyük şampiyonu olma arayışında genç bir savaşçıydı. Sonrasında Akuma tarafından öldürülmeden önce Gokien’den bir miktar eğitim almış. Bilinen rakibi Ken Masterson’du, ama eğitim aldıkları zamandı. Onlar en iyi dostlardan biri. Ken sadece nişanlısı ile evlenmek ve mutlu bir yaşam sürmek isterken, Ryu en güçlü olarak tanınmak ister. Ryu, dünyadaki en iyi savaşçılardan bazılarını aramak için dünyayı dolaşıyor. Ryu, dünyanın her yerinden farklı güçlü savaşçılarla tanıştı ve bir noktada, Tayland’dan bilinen bir savaşçı olan SAgat’la tanıştı. 

Sagat, bilinmeyen bir suç grubu olan Shadaloo ile bağlantılı. Uyuşturucuları, silahları ve sadece Tayland’da değil, tüm dünyada yasadışı olan her şeyi kontrol ediyorlar. Lider Bison olarak bilinir ve Shadaloo’nun arkasındaki gösteriyi yönetir. Varlığını çok iyi sınıflandırdığı için yüzünü hiçbir zaman halka açık göstermez. Guile, Bison’ı aşağı çekmek isteyen grubun lideri. Ryu, Guile’nin gücünün bir parçasıdır, ama kendi başına bir şey aldığından ve dünyanın her yerinde en iyi dövüşçü olmak istediğinden beri aktif değildir. 

Bu oyunda, sadece Ryu oynayabilirsiniz ve ana düşmanınız Sagat olacaktır. Bu ikisinden başka bir sürü savaşçı olmalı ama bu oyun oyunun sadece bir mini versiyonu. Oyun 90’larda çok popüler olan eski bir arcade oyunu oldu. Oyundaki fikir, rakibi vuruşlarla ve maç sırasında çekebileceğiniz bazı özel hareketlerle yenmektir. Her neyse, bu oyun sadece iki savaşçı arasında olduğundan, Sagat’ı yendikten sonra hiç maç olmayacak.

Game loading! Türkiye'nin EN Güncel friv oyunları Sitemizde Her Gün yepyeni Oyunlar Eklemekte Olan Friv Oyun Sizlere Ücretsiz ve bedava Oynanabilen Friv Oyunlar, Araba Oyunları, Bebek Oyunları, Barbie Oyunları Kız Oyunları, Zeka Oyunları, En Güzel Oyunlar, Gibi Çeşitli friv Oyunu Oynayabilirsiniz. Bilgisayar Oyunu, Mobil Oyunları Tablet Oyunlar, Online Oyunlar'da, Oynabilirsiniz.